Nieśmiertelnik ze srebra na łańcuszku + 2 blaszki (waga ok: 7,1g), + grawer gratisSrebrne nieśmiertelniki na łańcuszku + grawerowanie gratis

Wyjątkowy komplet srebrnych nieśmiertelników na kulkowym łańcuszku, wraz z indywidualnym grawerem, to bardzo uniwersalna forma prezentu. Sprawdzi się jako podarunek zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Grawer wykonujemy na wszystkich stronach nieśmiertelników, na których możemy zamieścić Twój dowolny tekst, grafikę. Jeśli nie masz pomysłu na swój własny tekst, zachęcamy do skorzystania z dostępnych cytatów na nieśmiertelniki.

Parametry:
  • 1 srebrny łańcuszek kulkowy o długości: 50cm
  • 2 srebrne blaszki o wymiarach: 19mm x 13mm
  • materiał: srebro próby 925
  • waga całkowita: ok. 7,1g
  • grubość blaszki: 1mm

Grawerowanie

Grawer wykonujemy techniką wyrycia napisu rylcem diamentowym, bezpośrednio na powierzchni nieśmiertelnika. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer jest niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Maksymalna ilość tekstu jaką możemy zamieścić na jednej stronie nieśmiertelnika wynosi 36 znaków.

Personalizacja

Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego poniżej. Wprowadź tylko swój dowolny tekst, a my zajmiemy się resztą.

Trwa ładowanie...