Kategorie prezentów

Nieśmiertelniki z symbolami

Ciekawe połączenie tekstu z graficznymi symbolami o ogromnym wydźwięku – tak można opisać nasze nieśmiertelniki z symbolami. Czasami prosty znak może wyrazić więcej niż słowa; patriotyczny symbol, coś dla fana motoryzacji, romantyczny gest – nieśmiertelniki grawerowane możesz dopasować do własnych potrzeb i oczekiwań. Klasyczna blaszka wykonana ze srebra lub stali i opatrzona dedykacją to gadżet stworzony dla mężczyzny.

Nieśmiertelnik dla fana motoryzacji

Grawerowane blaszki pełnią rożne funkcje. W nawiązaniu do tradycji nieśmiertelnik wojskowy nosi podstawowe dane o jego posiadaczu. Dziś jednak taka forma biżuterii może być dla mężczyzny symbolem, czymś co pomaga mu wyrazić siebie. Z myślą o fanach jednośladów, których serca biją w rytm obrotów silnika zaprojektowaliśmy nieśmiertelniki z symbolem motocyklu. Dynamiczna grafika motocyklisty na ścigaczu w połączeniu z Twoją dedykacją zamieni blaszkę w osobisty talizman. Nieśmiertelnik dla motocyklisty będzie wyjątkowym towarzyszem w czasie szalonych eskapad na krętych szosach.

Nieśmiertelnik dla patrioty

Patriotyczne nieśmiertelniki to jedne z najpiękniejszych i najczęściej wybieranych nieśmiertelników w naszej ofercie. Jeśli szukasz subtelnego wykończenia i wyglądu, nieśmiertelnik srebrny z wygrawerowanym Godłem Polski  będzie świetnym rozwiązaniem. Każdy mężczyzna kochający kraj, z którego pochodzi będzie nosił ten symbol z dumą i poczuciem obowiązku. Nieśmiertelnik z symbolem orła to świetny prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Obok blaszek wykonanych ze srebra znajdziesz również patriotyczne symbole zamieszczone na stalowych nieśmiertelnikach. Te dodatkowo wyposażone w gumki wyciszające nabierają wojskowego charakteru. Idealna propozycja dla odważnych facetów!

Romantyczne nieśmiertelniki dla pary

Poszukując czegoś dla swojej drugiej połówki chcesz podarować tej osobie z pozoru drobiazg, który jednak dla Was będzie miał ogromne znaczenie? Romantyczny symbol zamieszczony na stalowej lub srebrnej blaszce zamieni każdy nieśmiertelnik w miłosny talizman. Wybierz idealny nieśmiertelnik dla chłopaka, który będzie mu nieustannie przypominał o łączącym Was uczuciu. Wygrawerowane serce będzie dosłownym znakiem miłości. Poniżej umieścimy Wasze imiona, a na rewersie dowolną sentencję lub ważną dla Was datę. Nieśmiertelnik na walentynki z taką dedykacją będzie wspaniała niespodzianką dla drugiej połówki! W roli romantycznego znaku jeszcze lepiej sprawdzi się symbol nieskończoności – dwa połączone ze sobą okręgi oznaczają nierozerwalnie połączone ze sobą osoby. Razem tworzą całość, niesamowity związek którego początek i koniec jest niemożliwy do określenia. Nieśmiertelnik z grawerem symbolu nieskończoności i Waszymi imionami będzie miłosnym amuletem.

Nieśmiertelniki na zamówienie

Projektując nieśmiertelniki z symbolami chcieliśmy połączyć dwa aspekty. Graficzne symbole pozwolą, by na pierwszy rzut oka wiedzieć że właściciel biżuterii jest dumnym Polakiem, uzależnionym od adrenaliny motocyklistą czy szczęśliwie zakochanym facetem. Najważniejsze jest jednak to, że nieśmiertelniki powstają zawsze na zamówienie naszych Klientów. Rewers blaszki jest miejscem, w którym zamieszczany wskazany przez Ciebie tekst. Wierzymy, że nieśmiertelnik z własnym napisem jest czymś, z czym jego właściciel nie może się rozstać.

Inne kategorie

Loading...
Ładowanie ...