Srebrne nieśmiertelniki na łańcuszku 2 blaszki z grawerem
Srebrne nieśmiertelniki na łańcuszku 2 blaszki z grawerem
Zadzwoń i zamów 17 2275 777
Zamówienia telefoniczne przyjmujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 - 16:00
Masz pytania odnośnie produktu lub zamówienia?
Skontaktuj się z biurem obsługi klienta
Srebrne nieśmiertelniki na łańcuszku 2 blaszki z grawerem
Srebrne nieśmiertelniki to ponadczasowy i kultowy element garderoby, pasujący zarówno kobietom jak i mężczyznom. Gustowny i delikatny kształt nieśmiertelników sprawia, że jest to doskonały pomysł na prezent. Blaszki nieśmiertelników z jednej strony posiadają wyżłobioną obwódkę, z drugiej strony ich powierzchnia jest gładka. Grawer wykonujemy na wszystkich stronach nieśmiertelników, na których możemy zamieścić Twój dowolny tekst lub grafikę. Jeśli nie masz pomysłu na swój własny tekst, zachęcamy do skorzystania z dostępnych cytatów na nieśmiertelniki.
Parametry:
- 2 srebrne blaszki o wymiarach: 27mm x 14mm
- srebrny łańcuszek kulkowy o długości: 50 cm
- materiał: srebro próby 925
- waga całkowita: ok. 5.3g
- grubość blaszki: 0.8mm
Grawerowanie
Grawer wykonujemy techniką wyrycia napisu rylcem diamentowym, bezpośrednio na powierzchni nieśmiertelników. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, grawer jest niezwykle dokładny i trwały - udzielamy wieczystej gwarancji na trwałość grawerowania. Maksymalna ilość tekstu jaką możemy zamieścić na jednej stronie nieśmiertelnika wynosi 45 znaków.
Personalizacja
Aby w pełni spersonalizować swój prezent, skorzystaj z edytora zamieszczonego poniżej. Wprowadź tylko swój dowolny tekst, a my zajmiemy się resztą.
Formy dostawy
Metody płatności
Każdy zakupiony u nas prezent możesz zapakować w piękne opakowanie dopasowane do Twojego produktu.
Wystarczy, że przy personalizacji danego produktu klikniesz w przycisk "Dodaj opakowanie" i wybierzesz, jak chcesz byśmy zapakowali Twój prezent.
Takie dodatkowe, piękne opakowanie wzbogaci Twój prezent i sprawi, że będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!